HAKKIMIZDA
BİLTEK ELEKTRİK OTOMASYON ÜRETİM SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.

BİZ KİMİZ

Biltek elektrik elektronik otomasyon malzemeleri imalat sanayi diş ticaret olarak 2005 yılında kurulan firmamız istanbul merkezli olarak sanayiye yönelik elektrik elektronik ve otomasyon malzemeleri imalat ve itahalat'ı yapmaktadır.
Sektördeki bir çok markayı bünyesinde bulunduran fimamız, başlıca ithalat ve imalat kalemleri olarak encoder (enkoder), sensor, fotosel (photo sensor) magnetic sensor (manyetik sensor) switches (siviç) kontaktör, zaman rölesi (timer caunter), magnetic safety, optoelectronic,induktive,limit switch, renk fotosel,transmitter, solid state relay, sogutucu (aluminyum sogutucu) kapasitif (capasitive) kontaktör, ultrasonik sensor,fotoelectric sensor, proximity sensors, başlıca ithal ve imalatını yaptığımız kalemlerdir. 
 
Firmamız fabrika bakım elektriği, makina elektriği ve otomasyonuna yönelik bir çok elektrik ve elektronik markasını bünyesinde bulundurmaktadır.
Siz değerli müşterilerimize güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı amaç edinmiştir.
Siz değerli müşterilerimizle birlikte ülkemiz sanayisinin gelişmesi ve modernleşmesi için hiç durmadan çalışmayı ve sizlere hizmet vermeyi firmamız amaç edinmiştir.
 
Bugün oldugu gibi yarinlarda da koydugumuz hedeflere ,siz degerli müşterilerimize sundugumuz çözüm ve hizmetlerle, emin adimlarla yürümekteyiz. 
 
 
Saygılarımızla
BILTEK ELEKTRIK OTOMASYON

GALERİ